prawko Olsztyn szkoła jazdy warmińsko- mazurskie nauka jazdy warmińsko- mazurskie szkoła nauki jazdy Olsztyn nauka jazdy bezstresowo Olsztyn prawko Olsztyn prawo jazdy tanio Olsztyn

Nasza Kadra

 

  Imię Nazwisko Stanowisko Opis
1

 

Marek

 

Miernik

Wykładowca/Instruktor

 

Właściciel szkoły N.J. Specjalista od trudnych sytuacji drogowych. Profesjonalne podejđcie do szkolenia. Doskonały dydaktyk , czynny nauczyciel akademicki. Świetny praktyk.

 

2        
3 Henryk Pączkowski Instruktor Jest ok. Bardzo dobrze, profesjonalnie tłumaczy. Jeden z najlepszych w Olsztynie wg. opinii olsztyńskich egzaminatorów.
4 Paweł Sokół Instruktor Wszystko widzi, dokładny - wiadomo jak sokół.
5 Bogdan Pakuła Instruktor Rzeczowo i profesjonalnie tłumaczy, spokojny
 
 Nasze samochody:

  Marka Model Rocznik Opis
1 Fiat GRANDE Punto 2009 podnoszenie fotela kierowcy, regulowana kierownica, elektryczny podnośnik szyb, elektrycznie regulowane lusterka, klimatyzacja, radio. (taki jak na egzaminie)
2 Fiat GRANDE Punto 2008 podnoszenie fotela kierowcy, regulowana kierownica, elektryczny podnośnik szyb, elektrycznie regulowane lusterka, klimatyzacja, radio. (taki jak na egzaminie)
 
 

Nasz plac:


Plac manewrowy jest dostosowany do standardów zgodnych z ustawą. Szkolimy tak, byś sprawnie i prawidłowo manewrował na  drogach  całej  Unii   Europejskiej.  Położony  jest  w  Olsztynie  na  terenie stadionu Warmii.  Jeden z niewielu "placyków" w Olsztynie posiadający  podjazd - do nauki ruszania na wzniesieniu z hamulca pomocniczego (ręczny).Marek Miernik, t. kom: 608 458 768  


Wyposażenie OSK:


Sala własna.
Ilość miejsc w sali: 25

Sala wyposażona jest w modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami.

Przy prezentacji wykładów korzystamy z telewizora, odtwarzacza DVD.

Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi:
Rewelacyjny dostęp do internetu, który śledzi Twoje postępy w nauce testów i podpowiada czego się jeszcze nauczyć. Naprawdę SUPER.
Komputer, program do nauki testów i specjalna klawiatura (wszystko takie jak na egzaminie państwowym) - polecam. Programy dydaktyczne: "ACSK Video Rondo", "Vademecum Wykładowcy" na DVD. Filmy szkoleniowe na DVD.
. Wiele oryginalnych dużych plansz ze skrzyżowaniami olsztyńskimi - takimi po których odbywają się egzaminy. Podręczniki i inne materiały szkoleniowe dostępne na miejscu. 

Marek Miernik, t. kom: 608 458 768

Posiadamy program do prowadzenia wykładów prezentowany na ekranie TV (DVD).

Dysponujemy 2 stanowiskami komputerowymi, w tym 1 z programem do przeprowadzania egzaminu wewnętrznego takiego jak na egzaminie państwowym, 25 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 1 z dostępem do Internetu.

Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: możliwość zrobienia kawy i herbaty, palarnię w pomieszczeniu obok, dostęp do WC

Szkoła na swym wyposażeniu posiada także symulator.Dla kursanta

Testy Online
Plac Online


Galeria

Mapka Dojazdu

Copyright acsk.pl, CMS by AdminPANEL.pl & naukajazdyonline.pl Zaloguj